מה מסתתר מאחורי הטכנולוגיה המהפכנית העוצרת נשירה ומצמיחה שיער מחדש?

מחקר שנעשה הוביל להמצאתו של מכשיר לטיפול ביתי המטפל בבעיות הנשירה, דלילות השיער וההתקרחות. כל הפרטים על הטכנולוגיה החדשה, בתוך הכתבה

Family Guide בשיתוף דימדיקו
תוכן שיווקי - פמילי גייד בשיתוף דימדיקו

לפני למעלה משנה פרצה חברת ההיטק הישראלית "פיילוגי'קס" עם הפתרון הטכנולוגי הידוע בשם "הריג'ן קלאסיק" לעולם.

מדובר על פיתוח ישראלי שהחל במחקר שערך פרופסור דב אינגמן מהטכניון. המחקר הוביל להמצאתו של מכשיר לטיפול ביתי המטפל בבעיות הנשירה, דלילות השיער וההתקרחות. בתוך זמן קצר, לאחר שאלפי מטופלים רכשו את הטכנולוגיה, טיפלו בעצמם והגיעו לתוצאות מרשימות, החלה החברה לפעול במגרש הבינלאומי. פריצת הדרך הטכנולוגית בולטת במספר פרמטרים:
•טיפול ביתי קל ונוח (5-8 דקות ביום) אל מול טיפולים במכונים הדורשים זמן והתעסקות מרובה.
•עצמאות טיפולית שאינה תלויה באדם/ גוף/ מכון ובכך מאפשרת ללקוח רצף טיפול יומי המעלה ומחזק את תוצאת הטיפול.
•טיפול חיצוני ממוקד אזור, אל מול אופציית נטילת תוספים/ תרופות, אשר אינן מכוונות לאזור הקרקפת כך שלרוב הן משפיעות גם על מערכות אחרות בגוף.
•טיפול חוץ גופי ללא תופעות לוואי. אל מול תופעות לוואי הנובעות מרגישות לחומרים ואלרגיות.
•הפעלת 3 מערכות טיפוליות במקביל: ביוכימית, חשמלית ומכאנית.
•טיפול בעזרת מכשיר טכנולוגי המעניק ללקוח מידע על איכות הטיפול בכל רגע ורגע. אל מול טיפולים אחרים שאיכותן בלתי מדידה.
•הבטחת תוצאה: 30% שיפור מצרפי בכמות ועובי השיער בתוך 4 חודשי שימוש. אל מול כל שאר הפתרונות הנמצאים כיום בתחום, שאינם מבטיחים תוצאה ברורה.
•טיפול המתאים לגברים ולנשים כאחד. אל מול תרופות מסוימות הקיימות בתחום המיועדות לגברים בלבד ואסורות לשימוש נשים.

טכנולוגיית "הריג'ן קלאסיק" בולמת את תהליך ההתקרחות והנשירה, מעוררת את זקיקי השיער המצויים ב"תרדמת" להצמחה מחודשת, מעבה את השיער הקיים, משפרת את בריאות הקרקפת, ועוזרת במניעת שומניות יתר. כל זאת בשימוש ביתי קל ופשוט, ללא תופעות לוואי ועם הבטחה ברורה לתוצאות הצפויות בתום 4 חודשי שימוש רציפים.

האם הטכנולוגיה מתאימה לכל אחד מאתנו באופן גורף?

אהוד רפאלי מנכ"ל דימדיקו טכנולוגיות רפואיות, המשווקת את הטכנולוגיה בישראל מסביר:
" בדיוק כמו שלא כל תרופה מתאימה לכל אדם ויש לבדוק כל מקרה לגופו, כך ישנם מקרים בהם האדם המגיע אלינו נמצא לא מתאים לטיפול שמציע ההריג'ן קלאסיק. אי ההתאמה יכולה להתבטא בכך שאנו לא חוזים שיפור משמעותי. עבורנו השיפור המינימאלי הינו 30% שיפור מצרפי בעובי ובכמות השיער. הסיבות לאי ההתאמה יכולות להיות רבות ומגוונות: לעיתים מדובר במצב בו זקיק השיער חדל מלתפקד לחלוטין, לעיתים מדובר באנשים שעוברים טיפול כימותרפי, לעיתים מדובר על מצב קיצון אחר.

בבדיקת התאמה שאנו עורכים, אנו יודעים לכוון את לקוחותנו ולוודא שציפיותיהם וציפיותינו להצלחת הטיפול זהים ושאכן נגיע ליעד המבוקש בתום ארבעה חודשי שימוש. אדם שנמצא לא מתאים לא יקבל מכשיר לידיו.

מאז שהתחלנו את פעילותנו בישראל אנו שמחים על תוצאות הטיפול שהשיגו אלפי הרוכשים, התוצאות מעודדות וברובן עברו בהרבה את רף 30% השיפור אותו הבטחנו"

לפרטים נוספים אודות הטכנולוגיה לחץ כאן

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully